Oscar Hair Design | Protez Saç Merkezi
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

%100

Müşteri Memnuniyeti

İstanbul • Oscar Haır desıgn
Mükemmel

Sonuç

İstanbul • Oscar Haır desıgn
Mükemmel

Sonuç

İstanbul • Oscar Haır desıgn
Hijyenik

Uygulama

İstanbul • Oscar Haır desıgn
Protez Saç
İstanbul • Oscar Haır desıgn

Ücretsiz Demo Randevusu için Bilgilerinizi Yazınız

  Saçınızı gösteren fotoğraf yükleyiniz.(Max. 5mb)

  Protez Saç
  İstanbul • Oscar Haır desıgn

  değişime hazır olun

  Saç sektörünün yeniliklerini dünyayla eş zamanlı olarak size sunmanın yanında birçok yeniliğe de öncülük etmekteyiz. Araştırma geliştirmeye önem vererek müşterilerimize daha kaliteli ve sağlıklı hizmet vermek için çalışmalar yapmakta ve sizlere yeni ürünler sunmaktayız.

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Ilker CiftciIlker Ciftci
  14:30 15 Apr 22
  Ich habe seit Jahren Haarausfall und war am verzweifeln. Durch Oscar Hair Design habe wieder volles Haar und bin sehr glücklich.Das Preis/Leistungsverhältnis ist Top, die Beratung sehr gut und die Gastfreundlichkeit vorbildlich.Ich empfehle es jedem, der keine Haartransplantation machen möchte, aber trotzdem volles haar will.Yıllardır saç dökülmesi yaşıyorum ve çaresizdim. Oscar Hair Design sayesinde yine saçlarım gür ve çok mutluyum.Fiyat/performans oranı en üst seviyede, tavsiyeler çok iyi ve misafirperverlik örnek teşkil ediyor.Saç ekimi yaptırmak istemeyen ama yine de gür saç isteyen herkese tavsiye ederim.
  HAKAN DEMİRHAKAN DEMİR
  16:55 09 Apr 22
  Oscar Hair ailesine çok teşekkür ediyorum. Saç problemi yüzünden uzun süreçte bir çok firmada araştırmalar yaptım ama işini bu kadar güzel şekilde ifa eden birine daha rastlamadım. Saçlardaki kalite ve işinin ehli kişiler gerçekten. Fiyat olarak da birçok firmaya göre daha uygun. Ben 3 saç birden yaptırdım, farklı modellerde ve hepsi birbirinden doğal ve güzel görünüyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Tolibxon RavshanovTolibxon Ravshanov
  17:32 19 Jan 22
  benim saç dökülme sorunum lise yıllarında başladı sonrasında bu dökülmenin önüne geçemedim internetten araştırma yaparken protez saç ile tanıştım daha önce protez saçı hiç duymamıştım çok ilgili mi çekti şişlide oscar hair protez saç merkezine geldim öncelikle çok anlayışlı insanlar var çok memnun kaldım saçlarım çok iyi 3 ay oldu yaptıralı bir sorunla karşılaşmadım saç yaptırmayı düşünen herkese içtenlikle tavsiye edebilirim.
  Merhabalar protez sac denilince hep bir yapaylik korkusu olmuştur doğrusunu söylemek gerekirse yoğun iş temposu çoluk çocuk derken kendime bakmak neredeyse imkansız olmuştu ta ki yolum oscar hair desin proteze çıkana kadar kişiyle bire bir ilgili yakından yaptığı ilgi ve alakayla gerçek bir ev profesyonellik sağlanıyor protez saç hiç bu kadar doğal ve güzel olmamıştı emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyorum iyi ki oscar hair desin protez saç var
  Dilara ÖzDilara Öz
  19:29 10 Jan 22
  İlk öncelikle korku ve tedirgin gitmiştim ve şu zamana kadar saçlarımı kimseye emanet etmedim saçlarım ince telli olduğu için çok problemliydi dediğim gibi aşırı tedirgin gittim ve asla pişman olmadım oscar hair protez ekibine çok teşekkür ediyorum tüm protez saç ile ilgili ön yargımı kırdılar hem güler yüzlü insanlar hem de işinde çok iyi işinin ehli insanlar karşıladılar
  HAKAN DEMİRHAKAN DEMİR
  16:55 09 Apr 22
  Je tiens à remercier chaleureusement la famille Oscar Hair. À cause du problème de cheveux, j'ai fait des recherches dans de nombreuses entreprises sur le long terme, mais je n'ai rencontré personne qui ait si bien fait son travail. La qualité des cheveux et les gens qui sont vraiment compétents. Il est également plus abordable que de nombreuses entreprises. J'ai fait faire 3 cheveux à la fois, dans différents modèles et ils ont tous l'air naturels et beaux. Je le recommande vraiment.
  Tolibxon RavshanovTolibxon Ravshanov
  17:32 19 Jan 22
  mon problème de perte de cheveux a commencé au lycée, puis je n'ai pas pu l'empêcher, j'ai rencontré des cheveux prothétiques en faisant des recherches sur internet, je n'avais jamais entendu parler de cheveux prothétiques auparavant, j'étais très intéressé, je suis venu à la prothèse capillaire oscar centre capillaire à Şişli, tout d'abord, il y a des gens très compréhensifs, je suis très satisfaite. Mes cheveux sont très bons depuis 3 mois. Je n'ai rencontré aucun problème depuis que je l'ai fait, je peux sincèrement le recommander à tous ceux qui envisagent faire une greffe de cheveux.
  Bonjour, en ce qui concerne la feuille prothétique, il y a toujours eu une peur de l'artificialité, pour être honnête, il était presque impossible de prendre soin de moi quand je parlais d'horaire de travail chargé et d'enfants, jusqu'à ce que ma voie soit les cheveux d'oscar, jusqu'à ce que J'ai reçu une prothèse, un vrai professionnalisme à domicile est fourni avec l'intérêt et la pertinence pour la personne. Cela n'a jamais été aussi naturel et beau, merci beaucoup à tous ceux qui ont contribué, je suis heureux que le desin de cheveux oscar ait des cheveux prothétiques
  Dilara ÖzDilara Öz
  19:29 10 Jan 22
  Tout d'abord, j'y suis allé avec peur et anxiété et jusqu'à présent je ne confiais mes cheveux à personne. Comme je l'ai dit, mes cheveux étaient très problématiques car ils étaient très fins. Ils ont été rencontrés par des personnes compétentes qui font très bien leur travail .
  js_loader
  Uygulama
  İstanbul • Oscar Haır desıgn

  Oscar Hair Design Avantajları

  +%100 Sonuç

  +Ağrı ve Acı Yok

  +Doğal Görünümlü Saçlar

  +Servis – Rahatlık

  +Ameliyatsız Uygulama

  +İstendiğinde Eski Haline Dönüş

  +Sadece 1,5 – 2 Saatte Hazır

  Make it

  Haircut
  prices

  • Hair cut with Blow dry

   $35
   Lorem ipsum dolor sit amet adipiscing.
  • Blow Dry & Curl

   $25
   Aenean commodo ligula eget dolor.
  • Shampoo & Set

   $25
   Lorem ipsum pro gra vel veli auct ali quet.
  • Color & highlights

   $100
   Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet.
  • Ombré Color

   $130
   Curabitur ullamcorper ultricies nisi.
  YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!

   #Protez Saç Ekimi #Protez Saç

   Oscar Hair Design Protez Saç Kısa Filmi      ( Uygulamalı )

   #Protez Saç Ekimi #Protez Saç

   Protez Saç İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir? Farkı Hissedin! 

   #Protez Saç Ekimi #Protez Saç

   Oscar Hair Doğal Görünümlü Protez Saç 

   #Protez Saç Ekimi #Protez Saç

   Protez Saç ile Hayalinizdeki Doğal Saçlara Kavuşun! 

   They said

   Müşteri Yorumları

   “Güler yüz, kaliteli iş, profesyonel işçilik… Oscar Hair Design’ı seçmekle en doğru kararı aldığımı her aynaya baktığımda hissediyorum. İyi ki varsın Oscar Hair Design!”
   Serdar Öztürk ● Müşteri

   Müşteri Yorumları

   “Protez saç konusunda en ufak endişesi olanlara tavsiye ediyorum. İlgi alakaları ve yaptıkları iş kalitesiyle sonsuz güven veriyorlar.”
   Ali Sadi ● Müşteri

   Müşteri Yorumları

   “Soru işaretleriyle gittiğim merkezlerine içim rahat ve büyük bir özgüvenle çıktım. Uygun fiyatlara karşı böyle üst düzey bir hizmet beklemiyordum. Başka firmalara da gitmiş biri olarak Oscar Hair Design ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum."
   Vedat Çetiner ● Müşteri

   iletişim bilgileri

   Saçlarınızın aşırı seyrekleşmesinden şikâyetçiyseniz, kimyasal tedavi
   (kemoterapi) veya başka nedenlerden dolayı saçlarınızı yitirdiyseniz mutlaka bizi arayın!

   Merkez, Abide-i Hürriyet Cd No:173,Kat:1 D:2, 34384 Şişli/İstanbul

   info@oscarhairdesign.com

   0212 974 29 99 & 0542 551 73 28 & 0541 365 36 37