Çıkmayan Protez Saç - Oscar Hair Design
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Oscar Hair Design

ÇIKMAYAN PROTEZ SAÇ

Çıkmayan Protez Saç

Protez saç; saçlarında seyreklik ya da kellik sorunu olan kişilere özel olarak tasarlanan ve kişinin kafasına sabitlenen ürünlerdir.  Doğal bir saç görünümüne kavuşmak isteyenler tarafından tercih edilen bu uygulamada çıkmayan protez saç uygulamalarına yönelik arayışlar bulunuyor.Çıkmayan protez saç var mı, sorusunu merak eden müşterilerimiz için öncelikle böyle bir uygulama olmadığını belirtelim. Tüm protez uygulamalarda olduğu gibi protez saçlar da vücudun bir parçası olmadığı için çıkabilmektedir.  Yani sizlere çıkmayan protez saç uygulaması yapma vaadinde bulunan kişilere itibar etmemelisiniz.

Protez saçlar hastaların başına medikal çift taraflı bantlar ve özel uygulamalar sayesinde yerleştirilmektedir.  Bu saçların başınızdan sizin isteğiniz dışında çıkması ve çıkarılması mümkün olmaz.

Protez saçların bakımı için belirli aralıklarla çıkarılması gerekir.  Bu yüzden çıkmayan protez saç uygulaması yerine kaliteli ve profesyonel şekilde yerleştirilen bir protez saç uygulaması tercih etmeniz gerekir.

 Protez Saç Başımdan Çıkar mı?

Protez saç uygulaması tercih edenler ilk olarak protez saçlarının başından çıkacağına yönelik endişe duyabilirler. Özellikle günlük hayatta protez saçın başından çıkması kişi için çok büyük bir hayal kırıklığı olabilir.

Protez saçlar hem erkek hem de kadınlar için hasta isteği dışında baştan çıkmayacaktır.  Merkezimizin uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel uygulamaları sayesinde sizin iradeniz dışında çıkmayan protez saç sahibi olabilirsiniz.

Protez saçlarınızın uygulanması sırasında çift taraflı özel medikal bantlar kullanıyoruz. Bu ürünler protez saçlarınızın isteseniz de çıkaramayacağınız şekilde başınıza yerleştirilmesini sağlıyor.  Bakım yapılacağı zaman ise protez saç yapıştırıcıları özel solüsyonlar sayesinde çıkarılmaktadır.

Çıkmayan protez saç uygulamaları hakkında bizleri arayarak ya da merkezimize uğrayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Protezinizin bakımını yapmak için belirli aralıklarla çıkarmanız gerektiğini unutmayın.