Hakkımızda - Oscar Hair Design
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

y
Hikayemiz

Hakkımızda

Tarihimiz

Hikayemiz

10 yıllık tecrübemiz ile kafa yapınıza uygun en doğal ve kullanışlı saç protezini Oscar Hair Design’ın profesyonel uzman ekibi tarafından uygulanmaktadır.

Oscar Hair Design Protez Saç Merkezi olarak Saç sektörünün yeniliklerini dünyayla eş zamanlı olarak size sunmanın yanında birçok yeniliğe de öncülük etmekteyiz. Araştırma geliştirmeye önem vererek müşterilerimize daha kaliteli ve sağlıklı hizmet vermek için çalışmalar yapmakta ve sizlere yeni ürünler sunmaktayız.

DEĞİŞİME HAZIR OLUN

Oscar Haır Desıgn olarak , kişiye özel protez saç sistemleri uygulamaktayız.

oscar hair

Protez saç merkezi

Protez saç nedir?

Protez saç, saç dökülmesi problemi yaşayanlar için kafanın tamamına ya da sorunlu bölgelerine uygulanan ameliyatsız ve ağrısız bir yöntemdir. Protez saçınızın üretilmesi için öncelikle kafanızın kalıbı ve saç teli örneğiniz alınır. Profesyonel laboratuvarlarımızda üretilen protez saçlar, uzman ekibimiz tarafından saç dökülmesi problemi yaşadığınız bölgeye uygulanır. Uygulanan protez saçın, görünüm ve kullanım açısından kendi saçlarınızdan hiçbir farkı yoktur.

Uygulama
Istanbul • 2010'dan beri

PROTEZ SAÇ

Uygulama Öncesinde ve sonrasında bilmeniz gereken her şeyi tüm gerçekliği ile size sunarak güven ve memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.