Müşteri Yorumları - Oscar Hair Design
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Image Alt

Müşteri Yorumları

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ilker Ciftci
Ilker Ciftci
14:30 15 Apr 22
Ich habe seit Jahren Haarausfall und war am verzweifeln. Durch Oscar Hair Design habe wieder volles Haar und bin sehr glücklich.Das Preis/Leistungsverhältnis ist Top, die Beratung sehr gut und die Gastfreundlichkeit vorbildlich.Ich empfehle es jedem, der keine Haartransplantation machen möchte, aber trotzdem volles haar will.Yıllardır saç dökülmesi yaşıyorum ve çaresizdim. Oscar Hair Design sayesinde yine saçlarım gür ve çok mutluyum.Fiyat/performans oranı en üst seviyede, tavsiyeler çok iyi ve misafirperverlik örnek teşkil ediyor.Saç ekimi yaptırmak istemeyen ama yine de gür saç isteyen herkese tavsiye ederim.
HAKAN DEMİR
HAKAN DEMİR
16:55 09 Apr 22
Oscar Hair ailesine çok teşekkür ediyorum. Saç problemi yüzünden uzun süreçte bir çok firmada araştırmalar yaptım ama işini bu kadar güzel şekilde ifa eden birine daha rastlamadım. Saçlardaki kalite ve işinin ehli kişiler gerçekten. Fiyat olarak da birçok firmaya göre daha uygun. Ben 3 saç birden yaptırdım, farklı modellerde ve hepsi birbirinden doğal ve güzel görünüyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Tolibxon Ravshanov
Tolibxon Ravshanov
17:32 19 Jan 22
benim saç dökülme sorunum lise yıllarında başladı sonrasında bu dökülmenin önüne geçemedim internetten araştırma yaparken protez saç ile tanıştım daha önce protez saçı hiç duymamıştım çok ilgili mi çekti şişlide oscar hair protez saç merkezine geldim öncelikle çok anlayışlı insanlar var çok memnun kaldım saçlarım çok iyi 3 ay oldu yaptıralı bir sorunla karşılaşmadım saç yaptırmayı düşünen herkese içtenlikle tavsiye edebilirim.
Kodirovadilnoza Kodirovadilnoza
Kodirovadilnoza Kodirovadilnoza
19:52 10 Jan 22
Merhabalar protez sac denilince hep bir yapaylik korkusu olmuştur doğrusunu söylemek gerekirse yoğun iş temposu çoluk çocuk derken kendime bakmak neredeyse imkansız olmuştu ta ki yolum oscar hair desin proteze çıkana kadar kişiyle bire bir ilgili yakından yaptığı ilgi ve alakayla gerçek bir ev profesyonellik sağlanıyor protez saç hiç bu kadar doğal ve güzel olmamıştı emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyorum iyi ki oscar hair desin protez saç var
Dilara Öz
Dilara Öz
19:29 10 Jan 22
İlk öncelikle korku ve tedirgin gitmiştim ve şu zamana kadar saçlarımı kimseye emanet etmedim saçlarım ince telli olduğu için çok problemliydi dediğim gibi aşırı tedirgin gittim ve asla pişman olmadım oscar hair protez ekibine çok teşekkür ediyorum tüm protez saç ile ilgili ön yargımı kırdılar hem güler yüzlü insanlar hem de işinde çok iyi işinin ehli insanlar karşıladılar
See All Reviews
js_loader