Protez Saç Koku Yapar Mı? - Oscar Hair Design
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Oscar Hair Design

Protez Saç Koku Yapar Mı?

Terleme yapmayan, saç derisi ve dokusu ile uyumlu materyaller kullanılarak üretilen protez saç, saç dökülmesi ile karşı karşıya kalan kişiler için uygun bir üründür. Protez saçın tasarımında kullanılan malzemeler deri ile uyumlu ve derinin üst tabakasında yer alan canlı dokuya zarar vermeyen ürünlerdir. Yapay olmayan görüntüsü ile protez saçlar kafa derisinde terleme, kaşıntı ya da yara gibi durumlara yol açmaz. Ancak bakım talimatlarına uyulmazsa zamanla ilk günkü özelliğini kaybeden protez saçlarda bazı sıkıntılar yaşanabilir. Bunun için protez saç bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir.

Saç Derisi Protez Saç ile Hava Alabilir Mi?

Protez saçın deriye uyumu konusunda endişe yaşamanıza gerek yoktur. Herkesin saç derisi ve yapısal özellikleri farklı olsa da tüm yapısal özelliklere uygun olacak şekilde protez saç materyali geliştirilmiştir. Özellikle son yıllarda dünya genelinde yaygın olarak kullanılan protez uygulamalarında kaliteli marka ve tasarımlardan yararlanan kişiler, herhangi bir problem yaşamaz.

Protez saçlarını tıpkı kendi saçları gibi kullanabilir. Saç derisini yormayan ve deriye uyumlu yapısı ile protez saçlar günlük kullanıma oldukça uygundur. Taranabilen, yıkanabilen, boyanabilen protez saçlarınızla günlük yaşamınızdaki tüm aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Deniz ve havuz sonrası saçlarınızı temiz tuttuğunuzda, doğru saç bakım ürünlerini kullandığınızda, uzmanların tavsiye ettiği düzenli bakımları yaptığınızda, uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Protez Saç Bantlarında Koku Olur Mu?

Protez saç bantı koku yapmayan özellikleri ile kullanıcılardan tam not alır. Protez saçlarınız terletme, yara ve koku gibi problemler yaratmaya başladıysa ya kalitesiz bir ürün seçmişsinizdir ya da bakımlarını doğru zamanda ve olması gereken rutinde yapmamışsınızdır. Saç derisine uyumlu olarak kaliteli malzemelerle üretilen protez saç bantları, terletme yapmadığı gibi herhangi bir rahatsız edici koku da bırakmaz.

Protez saç uygulamanızı yaptırdıktan sonra düzenli aralıklarla bakımlarınızı yaparak uzun süreli bir kullanım avantajı elde edilebilirsiniz. Doğru şampuanlar ve bakım ürünleri ile protez saçlarınızı uzun bir süre güvenle kullanabilirsiniz.

Siz de protez saç hakkında bilgi almak için Oscar Hair danışmanlarımızla hemen iletişime geçebilir ve daha ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.