Protez Saç Kullanan Ünlüler - Oscar Hair Design
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Oscar Hair Design

Protez Saç Kullanan Ünlüler

Protez Saç Kullanan Ünlüler

Gerek merkezi konumu gerekse sanat camiasının ikametgâhı olması sebebiyle Şişli protez saç uygulamalarının yapıldığı semtlerin başını çekiyor. Şişli’de bulunan Oscar Hair Design, saç protezinizin ilk uygulanmasından tasarımına, haftalık ya da aylık bakımından kuaför ihtiyaçlarınıza kadar her konuda hizmet veriyor. Sanatçılar, protez saç kullanmaya en fazla ihtiyaç duyan ve tercih eden kişiler arasında ilk sıralarda. Ünlülerin farklı uygulamalardansa saç protezini tercih etmelerinin nedenlerini inceleyelim.

Ünlüler Protez Saçı Neden Tercih Ediyor?

Sürekli sahnede, kameraların ve sahne ışıklarının önünde saatler geçirmek elbette saçlarda yıpranmaya neden oluyor. Hareketli ve yoğun tempoda her an canlı, sağlıklı ve bakımlı olması beklenen saçlar, kuaför uygulamalarına maruz kaldıkça zaman içinde seyrekleşmeye, canlılığını yitirmeye başlıyor. Her halleri haber konusu olan ünlüler tüm bu sebeplerden dolayı protez saç kullananların başında yer alıyor.

Saç protezinin ünlüler tarafından tercih edilme sebepleri şöyle sıralanabilir:

  • Her zaman aynı formda ve bakımlı görünmesi
  • Fön, boya gibi kuaför uygulamalarına sürekli ihtiyaç duyulmaması
  • Uygulandıktan sonra her türlü yaşam koşuluna uyum sağlaması
  • Işık, ısı gibi çevresel koşullara karşı dayanıklı olması

Dünyada ve Ülkemizde Protez Saçı Tercih Eden Ünlüler

Ülkemizde sinema, tiyatro, müzik, moda ve spor dünyasının ünlü isimleri protez saç uygulamasını tercih edenler arasında ilk sıralarda. Uygulamayı yaptırdıktan sonra yıllardır aradıkları görünüme kavuştuklarını ifade eden pek çok ünlü var.

 

Ticaret ve hizmet faaliyetlerinin yer aldığı Şişli protez saç uygulamalarının yapıldığı ilçelerden biri. Protez saç çoğunlukla erkekler tarafından kullanılsa da kadın kullanıcılar da oldukça fazla. Dünyada saç protezi kullandığını ilan eden pek çok ünlü kadına rastlamak mümkün. Özellikle sahne şovu yapan ünlüler için protezler, opsiyonel ürünler arasında bulunuyor.

 

Hem dünyada hem de ülkemizde, kozmetik ve görsel ihtiyacın yanı sıra tıbbi sorunlar nedeniyle kaybedilen saçların telafisi için de ünlülerin saç protezi kullandıklarına dair haberlere rastlanıyor.

 

Oscar Hair Design’ın konumlandığı Şişli protez saç konusunda başvurulan muhitlerin arasında yer alıyor. Pek çok ünlü insan da merkezimize gelerek hizmetlerimizden faydalanıyor. Protez saç kullanan ünlülerin deneyimleri hakkında merak ettiklerinizi Oscar Hair danışmanlarımızdan öğrenmek için  bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.