Protez Saç Nasıl Takılır? - Oscar Hair Design
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Oscar Hair Design

PROTEZ SAÇ NASIL TAKILIR?

Protez Saç Nasıl Takılır?

Protez saç ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlayan bir uygulamadır.  Protez saç uygulaması mutlaka merkezimiz gibi alanında uzman bir kadroya sahip deneyimli yerlerde uygulanmalıdır.

Protez saç uygulamalarımız tamamen hijyenik ortamlarda titizlikle planlanarak uygulanmaktadır. Protez saç uygulama aşamaları şöyledir;

Protez Saç Ölçüsü Belirleme

Protez saç uygulamalarında ilk aşama ölçü belirleme sürecidir. Tüm tedavi bu aşamaya dayandırılacağı için hatasız bir çalışma yapılması önemlidir.  Protez saç ölçülendirme işlemlerinizi yüz ve kafanıza uygun bir kalıp hazırlayarak gerçekleştiriyoruz.

Öncelikle saç yapınızı belirliyoruz ve saç uygulaması yapılacak alanda ölçülendirme işlemini yapıyoruz.  Saç renginiz, saç tipiniz ve istediğiniz saç türüne göre protez saç ölçüsü belirleme işlemlerini yapıyoruz.

Protez Saçın Takılması

Taleplerinize ve yüz yapınıza en uygun protez saç ölçülendirme işlemi yapıldıktan sonra özel yöntemlerle üretilen protez saçlar kafanıza yerleştirilir. Bu aşamada özel sabitleyiciler, medikal solüsyonlar ve medikal çift taraflı bantlar kullanıyoruz.

Protez saçın takılması sürecinde kullandığımız malzemelerin tamamı kaliteli ve hijyenik malzemelerdir. Bu aşamadan sonra protez saçların doğal saçlarınızdan ayırt edilemeyeceğini göreceksiniz.

Kişiye Özel Tasarım Yapma

Protez saçlar uygulandıktan sonra uzmanlarımız müşterilerimizin taleplerine uygun olacak şekilde tasarlama işlemleri yapıyoruz.  Bu aşamada yüzünüzün yapısına en uygun tasarım ve şekillendirme işlemini yapıyoruz.

Saçsızlık sorunlarınızı kökünden çözmek ve doğal görünüme sahip saçlara kavuşmak için mutlaka merkezimizi ziyaret edin.