Protez Saç Nedir? Nasıl Kullanılır? Kimler için Uygundur? - Oscar Hair Design
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Oscar Hair Design

PROTEZ SAÇ NEDİR? NASIL KULLANILIR? KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

Protez Saç Nedir? Nasıl Kullanılır? Kimler için Uygundur?

Protez saç kişilerin kellik veya saç eksiği olan bölgelerine uygulanan doğal bir saç görünümü elde etme yöntemidir.  Protez saçın kişiler tarafından en çok tercih edilme sebebi doğal bir görüntüye ulaşılmasıdır.

Saç protezi yaptırmak istediğinizde ilk olarak sizlerin saç ve kafa gibi ölçüleriniz alınır. Sizlerle iletişim halinde olarak taşıyabileceğiniz uzunlukta saçlar üretilir. Bu saçlar tamamen doğal olarak laboratuvarlarda uzmanlar tarafından üretilir. Her saç için oldukça ince ve detaylı çalışmalar yapılır.

Protez saç işlemi yaşlı çocuk kadın veya erkek gibi ayrım olmadan her bireye uygulanabilir bir işlemdir. Yaş olarak bakıldığında ise on iki yaşını gecen her bireye protez saç işlemi uygulanabilir. İşlemin yapılması için önemli olan şey kişilerin saçlarından, döküntülerden veya kellik durumlarından şikâyet etmeleridir.

Protez saç işlemlerinde hiçbir şekilde ameliyat gibi durumlarla karşı karsıya kalınmaz. Kişilerin isteklerine göre sayı boyut ve renk seçeneklerinde yapılabilir. Saç protezleri protez saç Şişli firmamızda tamamen sağlıklı bir şekilde uygulanır.