Protez Saç Şişli - Oscar Hair Design
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Oscar Hair Design

PROTEZ SAÇ ŞİŞLİ

Protez Saç Şişli

Protez Saç Şişli Oscar Hair Protez Saç Merkezi: Protez saç işlemi kellik, saç eksilme veya bir rahatsızlıktan kaynaklı saç dökülmesi yaşanan herkese uygulanabilen, estetik açıdan son derece avantajlı bir işlemdir. Protez saç işlemi sonrasında herhangi bir şekilde yapaylık hissetmezsiniz, tamamen eski doğal saç görünüşünüze kavuşabilirsiniz. Belirli bölgelerde dökülme olması halinde, sadece ufak alanlar içinde protez tercih ederek estetik görünümünüzü daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Saç protezi işlemi aşamalı bir şekilde yapılır. Öncelikle sizlerden saç ve kafa ölçüleriniz alınır ve sonrasında ideal saç boyutuna karar verilir. Bu işlemler sırasında karşılık iletişim sağlanarak, memnuniyetiniz en üst planda tutulur. Tamamen kaldırabileceğiniz, saç uzunluğuna göre bir protez yapılır. Saçlar tamamen organik bir şekilde özel uzmanlar tarafından hazırlanır. Bütün işlemler son derece detaylı ve özen gerçekleşir.Protez Saçlar Kimlere Yapılabilir?

Protez saç işlemi her yaştan, herkese yapılabilir. 7’den, 70’e herkese uygulanabilen saç protezi için özel bir ayrım söz konusu değildir. 12 yaşından büyük herkes için bu işlem kolayca uygulanır. Bu işlemin yapılmasının en büyük şartı kişilerin saç yapılarından rahatsız olması kellik veya döküntü şikayetlerinin bulunmasıdır. Saç protezi işlemi cerrahi bir operasyon değildir. Kişiler müdahale edilmez. Kişiler dilerlerse farklı renk ve uzunlukta saçlar tercih edebilirler. Firmamız tamamen sizler için özel saç dizaynları hazırlar. Şikayeti olan herkes, hiç bir şekilde sorun yaşamadan bu işlemi yaptırabilir. Tamamen güzellik ve estetik açıdan fayda sağlayan bir işlemdir. Kişi kendi bu sayede daha güzel/yakışıklı veya özgüvenli hissedebilir. Saç protez işlemlerinde herhangi bir şekilde cinsiyet ayrımı yapılmaz. Kim, nasıl isterse bu işlemi firmamız tarafından isteyebilir. Bu işlem kişilere net bir sonuç verir, ekim işlemi ile aynı değildir. Protez saçlar yaptırdıktan sonra herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre boyunca saçlarınızı kullanabilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Işın, kemoterapi veya radyoterapi gören hastalar içinde bu işlem yaptırabilir bir özelliği sahiptir. Sizde ortalama altı seans içerisinde dilediğiniz saçlara kavuşabilir, sürecinizi daha pozitif bir şekilde atlatabilirsiniz. Saç kadın ve erkeğin makyajıdır. Herkes iyi bir saç görünümünü hak eder. Yaşam şartları veya koşullar ne olursa olsun sizde Oscar Hair Protez Saç Merkezi sayesinde uygun fiyatlara dilediğiniz saçlara kavuşun. İşlemlerimizi detaylı bir şekilde incelemek için web sitemizi ziyaret edebilir, Whatsapp hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Protez Saç Şişli Oscar Hair Protez Saç Merkezi

Protez saçlar ile sizlerde yepyeni bir görünüme kavuşmak ister misiniz? Oscar Hair Protez Saç Tasarım ve Bakım Merkezi olarak sizlere en uygun fiyatlı, saç protez işlemlerini sunuyoruz. Saç protezleri tamamen organik ve doğal bir görünüme sahiptir. Oldukça kolay bir şekilde yapılan protez işlemleri, tamamen uzman ekipler tarafından ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirir. Saç seyrekliğinden, saç döküntüsünden veya kelikten şikayet eden herkes saç protezi yaptırabilir. Saç protezi on iki yaşından sonra bütün bireylere, cinsiyet ayırt etmeksizin uygulanır. Sizlerde yepyeni bir görünüme kavuşmak isterseniz, Oscar Hair Protez Saç Tasarım ve Bakım Merkezi olarak bizler sizlerin yanınızdayız.

Saç Protezi İşlemi Kaç Aşamada Yapılır?

Protez saçlar günümüzde en çok tercih edilen, saç estetiği işlemlerin arasındadır. Saçlarından şikayeti olan herkes, bu işlemi kolaylıkla yaptırabilir. Saç protezi üç adımda kolay bir şekilde yapılabilir. Bundanlar ölçü almak, yerleştirme ve tasarımı tamamlama işlemleridir. Profesyonel firmamız, kısa süre içerisinde kaliteli bir şekilde bütün bu işlemleri sizlerin önderliğinde uygular. Ölçü aşamasında, protez saç hazırlanmaya başlanır. Çok düzgün bir şekilde kişinin kafa yapısının ölçüsünün alınması gerekir. Ölçü işlemlerinde tam kafa yerine ek yapılacak, alanın ölçüsü de yapılabilir. Tamamen protez saçın geleceği alana göre farklı ölçüler alınmaktadır. Ölçü işleminden sonra, uzman ekibimize ölçüler iletilir ve üretim aşaması başlar. Üretim aşamasında kişilerin diledikleri protez saç rengi ve boyutu hazırlanır. Sonrasında ise yerleştirme adımına geçiş yapılır. Protez saç kişilere tamamen yerleştirilerek, son dokunuşlar yapılır. Kesim ve diğer işlemler de bu adımda uygulanır.

Protez Saçların Kullanım Ömrü Ne Kadar?

Protez saç işlemi son derece kolay ve hızlı bir şekilde yapılır. Ancak kullanım ömrü tamamen kişiye bağlı bir durumdur. Protez saç bakımı düzgün ve iyi bir şekilde yapıldıktan sonra uzun süre boyunca kullanılabilir. İlk takıldıktan sonra mutlaka ikinci haftada bir bakım işleminin uygulanması gerekir. Bu sayede kişiler dilerlerse modellerde değişime gidebilir veya ömrünü uzatmak adına bakımlarını yaptırabilir. Düzenli bakımı yapılan saçların ömrü ortalama beş yıla kadar uzar. Ancak özensiz bir şekilde kullanılan saçlar birkaç yıl içerisinde etkisini yitirir. Ancak tercih edeceğiniz protez türüne göre kullanım ömrü de değişiklik gösterebilir. Sizlerde uzun ömürlü, uygun fiyatlı protez saçlar için Oscar Hair Protez Saç Tasarım ve Bakım Merkezimize başvuruda bulunabilir, bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.