Şişli Fulya Protez Saç Merkezi - Oscar Hair Design
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Oscar Hair Design

ŞİŞLİ FULYA PROTEZ SAÇ MERKEZİ

Şişli Fulya Protez Saç Merkezi

Şişli Fulya Protez Saç Merkezi mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Oscar hair protez saç merkezi olarak istanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. İstanbul da dilerseniz protez saç merkezimize gelerek ücretsiz protez saç demo uygulamamıza katılarak saçın kafanızda nasıl durduğunu görerek size özel saç yapınıza uygun bir tasarım yaptırarak kelliğe 3 saat içinde veda edebilirsiniz.

Şişli Fulya Protez Saç Modelleri

Protez saç modelleri hakkında kısa bilgi vermemiz gerekirse, Kişinin saç tipine uygun ölçülerde modellerde bulunmaktadır, Kafa yapısı ölçüsü alınarak da kişiye özel protez saç modelleri de çıkartılabilmektedir. Kişiye özel protez saç modelleri tamamen özel sipariş geçilerek saç tipine uygun şekilde tasarlanmaktadır. Sizlerde dilerseniz protez saç merkezimize gelerek kahvenizi yudumlayarak hem modelleri görüp hem de ücretsiz demo uygulaması yaptırarak kafanızdaki endişeleri giderebilirsiniz.

 

Şişli Fulya Protez Saç Fiyatları

Protez saç fiyatları tamamen kişinin kafa yapısına ve protez saç merkezinden talebi ve beklentisine göre değişmektedir. Piyasada 1500 TL İle 2500 TL arasında satılan saçlar tamamen hazır kalıp ve kişinin saç kalınlığına ve dokusuna göre olmadığından bir çok kişi bu konuda mağduriyet yaşamaktadır. Kişinin saç yapısına, alın yapısına ve yüzüne uygun modeller tamamen kişiyi daha fazla memnun edecektir. Dilerseniz protez saç merkezimize gelerek kafanızdaki tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

 

% 100 İnsan Saçı Sağlıklı Yumuşak Saçlar İçin Sizleri Protez Saç Merkezimize Bekliyoruz. Türkiye’nin 1 Numaralı Protez Saç Merkezi İle 2 Saat İçinde Kalıcı Saçlara Kavuşun. Protez Saç İstanbul. Protez Saç Bakımı. Protez Saç Ürünleri.

Şişli Fulya protez saç bakımı, Şişli Fulya protez saç merkezi, Şişli Fulya protez saç satın al, Şişli Fulya protez saç merkezleri, Oscar protez saç Şişli Fulya , Oscar protez saç istanbul Şişli Fulya şubesi